1-700-700-615

לקוחות ממליצים

אנחנו מספקים שירותים למגוון רחב של לקוחות ואנחנו שמחים לשתף אתכם בחלק מהמלצות עלינו
למלצות נוספת לחץ כאן
כחברה מובילה בתחום הבריאות, ניהול משאבי הטבע חשוב לנו ברמה העקרונית. השימוש במערכות של ירוק שירותים מאפשר לטבע לשמור על הסביבה, לחסוך אלפי שקלים בשנה. וליהנות מהמקצועיות והשירות שאנו מקבלים מירוק שירותים.
חיפשנו מייבש ידים יעיל נגיש ובטיחותי, כיוון שהאתר הרכבל משרת קהל מגוון - מבוגרים, ילדים, אנשים עם מוגבלויות. במייבש STELL’AIR יש פתח קדמי לידיים, שמאפשר נגישות לכל המשתמשים והוא מחמם את האוויר ללא גוף חימום, לכן יותר בטוח וחסכוני.
מגדל שלום מאיר גאה להיות גורד השחקים הראשון של ישראל. בחרנו בירוק שירותים לספק לנו את מייבשי הידיים והמשתנות ללא מים שמייצרים עבורנו חסכון משמעותי בעלויות הנייר והמים. על הדרך גילינו שירות מקצועי, אדיב ובקיצור מצויין.
אנחנו עובדים עם ירוק שירותים כבר למעלה מחמש שנים במגוון תחומים: בקרות מים, מערכות ריח ופתרונות מתקדמים למשתנותואנחנו שמחים לציין לשבח את איכות המוצרים ואת השרות המקצועי והאדיב.
בתי קולנוע לב שמחים ומודים על שיתוף הפעולה עם ירוק שירותים לאורך השנים האחרונות. המוצרים מצוינים והמערכות מקצועיות. הסניפים ברשת זוכים לשירות מהיר, עם צוות אדיב ומקצועי.
אנחנו יותר משמחים להמליץ על חברת ירוק שירותים,בחנו המון ספקים לפני שבחרנו בפתרונות שלכם לחדרי השירותים , ואני שמח לספר שמצאנו חברה שהיא מקצוענית אמיתית. החל מאכות המוצרים, הליווי המקצועי דרך שרות אדיב,מהיר ומכל הלב אז נותר לי רק לומר תודה!
ירוק שירותים מלווה אותנו במגוון רחב של פרוייקטים: ממשתנות ללא מים,ברזים אקלטרונים, מייבשי ידיים,נטרול ריחות. בכל הפרוייקטים זכינו לליווי מקצועי,אמין והקפדה על עמידה בזמנים, ולכן אני שמח להמליץ על ירוק שירותים.
פנינו לירוק שירותים לצורך רכישת מייבש ידיים. לאחר פגישת ייעוץ עם נציג שלהם בסניף שלנו בחיפה, רכשנו דגם ECOSWIFT שענה בדיוק על הצורך שלנו. החל משיחת הטלפון הראשונה ועד להתקנה ,קיבלנו שרות אדיב ומקצועי ואנחנו בהחלט מרוצים מהרכישה ואף ביצענו רכישות לסניפים נוספים מדגם AIRTAP
רמי לוי עובדת עם חברת ירוק שירותים כבר מספר שנים. מלבד אכות המוצרים ואמינותם אנחנו נהנים משרות מהיר יעיל עם הרבה רצון וגם מחיר לשביעות רצוננו. עלו והצליחו
מועצה איזורית אשכול ממליצה בחום על השירות והמיכשור המצויין של ירוק שירותים, תיכון נופי הבשור רכשו מס' פעמים וכל פעם מרוצים מחדש ונהנים ממייבשי הידיים שלכם באופן יומיומי.

כן, אני מעוניין בפרטים נוספים

  ירוק שירותים
  נשמח לשמוע ממך

   Close form
   paamon
   paamon Call Now Button077-8039672