1-700-700-615

מדוע לבחור בנו

המשימה שלנו היא לספק ללקוחותינו את הפתרונות הטובים ביותר עבורם, לפי הדרישות והצרכים המיוחדים של כל לקוח ולקוח.

חברת ירוק שירותים (ח.פ 515391720) הוקמה בשנת 2006 ועוסקת בייבוא ושיווק פתרונות אוטומציה לחדרי שירותים במגזר העיסקי/ציבורי המסייעים בחסכון במשאבים כלכליים וטבעיים תוך שמירה על עקרונות אכות הסביבה. הפתרונות שלנו כוללים: ברזי כיור אלקטרוניים,סבוניות ומתקני חיטוי אוטומטים,מייבשי ידיים,מערכות בישום,חומרי ניקוי,משתנות ללא מים ועוד.  השירותים שלנו כוללים אספקה,התקנה,שרות באתר הלקוח.  ביצוע פרוייקטים מורכבים  בתחומי האינסטלציה והחשמל.
אנו מביאים איתנו לכל אלפי הלקוחות שלנו, מדן ועד אילת, את הנסיון, המקצועיות והשירות שלנו, ובאיכות מוצרים גבוהה וללא פשרות.

ידע וטכנולוגיה
ידע וטכנולוגיה

הידע הטכנולוגי והנסיון שצברנו מאפשר לנו להציע לכל לקוח את הפתרון הטוב ביותר – מבחינה טכנולוגית ותפעולית.

חיסכון כספי
חיסכון כספי

מעבר ליתרונות האקולוגיים, ״ירוק שירותים״ שמה לה למטרה את החסכון הכספי של הלקוח. על מנת לתת את המחיר הטוב ביותר עבור המוצרים שלנו, אנחנו מייבאים אותם באופן בלעדי וישיר.

אמנת השירות
אמנת השירות

״ירוק שירותים״ מתחייבת לספק ללקוחותיה מוצרים איכותיים ושירות יעיל, איכותי ומהיר.
כל מוצר שמיובא על ידינו נבדק בקפידה, החל מבחירת היצרן, דרך הוצאת האישורים המתאימים לשיווק ותקינה של המוצר ועד להתקנה קפדנית ע״י בעלי מקצוע מיומנים.
אנחנו מקפידים להחזיק בכל האישורים והביטוחים הנחוצים, כולל ביטוח מוצר, ביטוח אחריות מקצועית וביטוח צד שלישי.

איכות הסביבה
איכות הסביבה

שימוש במינימום משאבי טבע עומד במקום גבוה בסדר העדיפויות שלנו, והוא מנחה אותנו בבחירת ושיווק מוצרים שעומדים בסטנדרט אקולוגי גבוה. הפתרונות שלנו יאפשרו לכם לשמור על חברה ירוקה, להשתמש בחומרי ניקיון בטוחים לסביבה ולמשתמשים ולחסוך במשאבים.

ייעוץ וליווי אישי
ייעוץ וליווי אישי

מערך השירות והמוקד הטלפוני של ״ירוק שירותים״ תמיד זמין עבורכם. צוותי המוקד ישמחו לעזור לכם בכל שאלה או בקשה. המוקד מאויש ע״י אנשי מקצוע המתמחים באינסטלציה, חשמל ושיפוצים, השמחים לתת את המענה המקצועי לכל שאלה.

כן, אני מעוניין בפרטים נוספים

  ירוק שירותים
  נשמח לשמוע ממך

   Close form
   paamon
   paamon Call Now Button077-8039672